Wygrywamy z Pogonią - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Doral
Dziś jest: wtorek, 21.05.2024 | Imieniny obchodzą: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

« powrótWygrywamy z Pogonią

Wygrywamy z Pogonią

09.02.2011 18:48 - Admin Dobre informacje dotarły z Prudnika.W meczu XXII kolejki pokonaliśmy Pogoń 76:64. Nasz zespół prowadził od początku spotkania , chwile niepewności co do wygranej pojawiły się w końcówce meczu.Na 3 minuty przed końcem, po raz drugi w tym meczu sędziowie ukarali nas przewinieniem technicznym.Wykonywane rzuty wolne pozwoliły prudniczanom zbliżyć się na dystans 6 pkt. Kolejne nasze akcje umożliwiły zwiększenie przewagi ,a celna trójka A.Grygiela dała ponad 11 pkt. zaliczkę ,która mimo przerywania przez Pogoń akcji faulami wystarczyła do odniesienia wygranej. W meczu po raz wtóry swoje umiejętności strzelecki pokazał M.Lepczyński zdobywca 24 pkt. Gratulacje dla zespołu i trenera.
Relacja akcja po akcji z meczu w Prudniku .
I kw. 13:19 dla naszego zespołu.(punktowali min. Lepczyński 6, Płatek 5,Lipiński 2 , Grygiel 2)
II kw. 20 : 23 dla naszego zespołu, na 7 min do zakończenia , 5 min do zakończenia prowadzimy 23:27,4 min do zakończenia 27:29, 2,5 min do końca II kwr. 30:33, Czas dla naszego zespołu, rzuty wolne Pogoni 32:33,akcja naszej drużyny 2 pkt.zdobywa M.Lepczyński wynik 32:35, kwartę kończy celnym rzutem za 2 pkt. Artur Grygiel wynik 32:39.Punktowali : Lepczyński 14,Grygiel 10(2 przewinienia),Płatek 5(1x3),Lipiński 4(3 przewinienia), Ulrich 4(3 przewinienia) Obrzut 2(3 przewinienia).
III kwr. 3,5 min do końca 36:47 dla naszego zespołu.Rzuty wole wykonują obie drużyny wynik 38:49, 2 min. do zakończenia , faul na M.Lepczyńskim - wykonuje rzuty wolne 1 celny 38:50.Kolejne wolne wykonuje M.Płatek -trafia 2 razy. Wynik 53 :38 po celnym rzucie wolnym R.Urlich.Punkty zdobywa Kłuś. Wynik 40:53 dla naszego zespołu.
IV kwarta: pierwsze pkt. w tej części meczu dla Pogoni zdobywa Łukasz Kłuś. Akcja M.Lepczyńskiego 2+1 , wynik 42: 56. Do końca spotkania 7,5 min dwie udane akcje Pogoni 46:56 dla nas. Kontra w wykonaniu A.Grygiela który zdobywa 2 pkt. 6,5 min, do zakończenia 46:58.Rzuty wolne dla Pogoni wynik 48:58 dla naszego zespołu. Niecelna próba rzutowa D.Obrzuta.Faul M.Płatka rzuty wolne skutecznie wykonuje M.Łakis, seria błędów naszej drużyny , przewaga maleje do 7 pkt. Kolejne rzuty wolne - przewinieniem technicznym ukarany nasz zespół.Wynik 52:60 po rzutach wolnych dla naszego zespołu.Po następnej serii rzutów wolnych z obu stron wynik 54:63- do końca pozostaje 3,5 min .Czas dla Pogoni.Po wznowieniu kontratak i 2 pkt zdobywa A.Grygiel. Kolejne przewinienie techniczne otrzymuje nasz zespół. Trzy celne rzuty wolne wykonuje Ł.Kłuś . 2,5 min. do zakończenia prowadzimy 57:66.Celny rzut A.Grygiela za 3 pkt. prowadzimy 57:69 , 1,5 minuty do zakończenia celna trójka Ł.Kłusia i jest 60: 69. Dwa celne rzuty wolne D.Obrzuta i prowadzimy 60:71. Kolejne nieprawidłowe przerwanie naszej akcji . Tym razem Cz.Radwański staje na linii rzutów i za jego sprawą prowadzimy 64:74.Do zakończenia spotkania 20 sek, czas dla nas bierze trener. Po wznowieniu wprowadzamy piłkę do gry ,następuje faul na D.Obrzucie ,który wykonuje kolejne 2 celne rzuty wolne.Koniec spotkania ,zwyciężamy ostatecznie 64:76.